Nederlands | Français
|   
Home
Leden
Historiek
Bestuur
Activiteitenkalender
VERSLAG ACTIVITEITEN 2010
Fotoboek
Contact
Aen-Wijzer

Activiteitenkalender

In deze rubriek wordt een overzicht gegeven van het programma voor de komende maanden. De inlichtingen zijn niet altijd volledig maar ze worden aangepast op basis van de gegevens die ons bereiken. Relevante informatie vindt u in de Aen-Wijzer gemerkt ***. Indien er in de kolom ‘Bedrag’ geen getal staat zijn er meerdere bedragen mogelijk of is het bedrag nog niet gekend.

Bij de inschrijving dient men rekening te houden met de termijnen die tussen de banken onderling gebruikelijk zijn. Zo wordt de datum "inschrijven vóór" gerespecteerd .

Datum

Activiteit – (organisator) – Info in Aen-Wijzer

Bedrag

Inschrijven

 vóór

Dinsdag

29 juni 2010

BBQ

Camille Goossens

20 €

14/06/10

5 augustus 2010

Wandeling in Beersel

Frans Coene

 

 

Dinsdag

7 september

Antwerpen: de Joodse wijk

Cyrille Limbourg

48 €

16/06/10

10-19 sep

Roemeniëreis

Romain Delcourt

 

Afgesloten

Donderdag

7 oktober 2010

Celles (kasteel van Vêves) –Chevetogne

Piet Bombois

later

later

Dinsdag

9 november

Ontmoetingsdag

Willy Volckaert

later

later

 

 

 

 

Nr GSM West-Brabant= 0498 044080 – wordt één uur vóór iedere activiteit aangezet.

 

ISLAM - en ART NOUVEAU IN BRUSSEL
donderdag 22 april 2010
















Hulst 15 oktober 2009
TERUG NAAR NEDERLAND…DICHTBIJ!
We hadden het beloofd na het bezoek aan Middelburg: we zouden nog eens de grens oversteken naar het meest Vlaamse deel van Nederland, Zeeland, om ons ervan te vergewissen dat de mosselen er nog steeds van uitstekende kwaliteit zijn! Maar dat alleen kan natuurlijk niet volstaan, eerst wordt het proeven van de rijke cultuur in een eerder bescheiden stad, net over de grens: Hulst, een plaatsje dat er prat op gaat dat het één van de best bewaarde vestingsteden van Nederland is.


Ons bezoek:
Het volledige programma wordt nog verder uitgewerkt en zal allicht in de volgende Aen-Wijzer
gepubliceerd worden. In grote trekken wordt het volgende voorzien:
Vertrek van op de Grote Markt Hulst (na de traditionele koffie met koek) voor een stadswandeling met bezoek aan het Stadhuis.
Broodjeslunch op de Grote Markt.
In de namiddag gaan we dan op bezoek in drie kunstenaarsateliers: een goudsmid, een glazenier en een klokkenmaker.
Daarna trekken we naar het reeds gekende mosselrestaurant “Auberge des Moules” in Philippine waar we de kwaliteit van de Zeeuwse mosselen nog eens gaan onderzoeken.
Het spreekt vanzelf dat er voor deelnemers die om één of andere reden een afkeer hebben van deze schelpdieren, een alternatief met vis kan voorzien worden. Hiervoor moet natuurlijk tijdig worden verwittigd (bij de inschrijving!).

15 Oktober : HULST


Reis naar Puglia (Italie)
Vertrek 29 mei 2009
Terug 6 juni 2009
Prijs € 1410,-

 
Sitemap | verslagen activiteiten Print deze pagina
© 2009, Het Huis der Vleugels, Alle Rechten Voorbehouden | e-COMPASS Web Productions